Price: 1 847kr
| Features | Built-In Speaker |
| Resolution | 2560 x 1080 |
| Color | Black |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 2560 x 1080 |
| Display Ratio | 21:9 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 30" |
| Number of Screens | Single Screen |
| Screen Curvature | 1500R |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 270cd/m |
| SKU | se2403118125116022 |